Dziś w Biskupcu spotkaliśmy się, by wspólnie świętować pracę, wysiłek i marzenia młodych ludzi z naszych szkół. Patrząc na uczniów z czerwonym paskiem, laureatów nagród i wyróżnień, trudno było nie czuć dumy i wzruszenia. Nagrody Starosty „Młodzi i Zdolni” trafiły do tych, którzy odważnie rozwijają swoje talenty...

