sobota, 25 Marzec 2017 , imieniny obchodzą: Mariola, Wienczysław
dodaj do ulubionych

Warmia Warto!
kalendarz wydarzeń
szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Olsztynie

Plac Bema 5, 10-516, Olsztyn
tel.: 89 527 21 30
tel.: 89 521 05 19
fax: 89 527 24 14
starostwo@powiat-olsztynski.pl
Lądowisko w Gryźlinach
Tagi
Sonda

Co jest największym walorem Warmii?

Wykaz Organizacji NGO

 

W celu rozwinięcia danych, proszę nacisnąć na nazwę wybranej instytucji lewym przyciskiem myszy.

 

Biskupieckie Stowarzyszenie Partnerstwa
11-300 Biskupiec, Matejki 5
Biskupieckie Stowarzyszenie Prywatnych Przedsiębiorców
11-300 Biskupiec, Chrobrego 4
Biskupieckie Towarzystwo Gospodarcze
11-300 Biskupiec, Kolonia III/5
Biskupieckie Towarzystwo Żeglarskie
11-300 Biskupiec, Żelazna 1

Chór Parafialny Concordia
11-040 Dobre Miasto, Orła Białego 30
Dobromiejski Klub Tenisowy
11-040 Dobre Miasto, Świerczewskiego 13
Dobromiejskie Stowarzyszenie „Forum Prawicy”
11-040 Dobre Miasto, Łużycka 63
Dobromiejskie Stowarzyszenie Bezrobotnych
11-040 Dobre Miasto, Olsztyńska 2
Dobromiejskie Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie „Ognisko”
11-040 Dobre Miasto, Łużycka 63
Dobromiejskie Stowarzyszenie Rzemieślników i Kupców
11-040 Dobre Miasto, Wojska Polskiego 35
Europejskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne „Pinokio”
11-040 Dobre Miasto, Grudziądzka 16/4

Fundacja na Rzecz Wspierania Dzieci, Młodzieży i Dorosłych z Rejonu Warmii i Mazur Iskierka
10-371 Olsztyn,Kieźliny, Baczyńskiego 40

Fundacja Promocji Sportów Wodnych Dzieci i Młodzieży „Nauticus”
11-042 Jonkowo, ul.Olsztyńska 38A
Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe
11-040 Dobre Miasto, Łużycka 75
Gminny Klub Sportowy „Stawiguda”
11-034 Stawiguda, Olsztyńska 10
Klub Jeździecki Kowmar
11-010 Barczewo, Barczewko 92
Klub Jeździecki Smolajny im. Edmunda Jarzynowskiego
11-040 Dobre Miasto Smolajny 1
Klub Piłkarski „Burza” Barczewko
11-010 Barczewo, Barczewko 51
Klub Piłkarski „Burza” Barczewko
11-010 Barczewo, Barczewko 51
Klub Sportowy „Fortuna” Gągławki
11-034 Stawiguda Gągławki 16
Klub Piłkarski „Tempo” Wipsowo
11-010 Barczewo, Wipsowo 3/3
Klub Sportowy „Fortuna” Gągławki
11-034 Stawiguda, Gągławki 16
Klub Sportowy „Iskra” w Dywitach
11-001 Dywity
OSP w Bartołtach Wielkich
11-010 Barczewo, Bartołty Wielkie 26
OSP w Barczewku
11-010 Barczewo, Barczewko
OSP „Pomoc Maltańska”
11-020 Klebark Wielki
Miejski Klub Sportowy Dobre Miasto
11-040 Dobre Miasto, Łużycka 75
Mazury Golf & Country Club
11-036 Naterki 13A
Mazurskie Stowarzyszenie ZA RZEKĄ
11-036 Biesal 59
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Luks” w Barczewie
11-010 Barczewo, Wojska Polskiego 36
Ludowy Klub Sportowy „BKS Warmianka Bęsia”
11-311 Kolno
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Luks”
11-034 Stawiguda, Olsztyńska 10
Lokalna Grupa Działania „Warmiński Zakątek”
11-040 Dobre Miasto, Grudziądzka 9B
Klub Sportowy „Jonkovia”
11-042 Jonkowo, Klonowa 18
Klub Sportowy „Iskra” w Dywitach
11-001 Dywity, Kwiatowa 17
Klub Sportowy „Fortuna” Gągławki
11-034 Stawiguda, Gągławki 16
Klub Piłkarski „Tempo” Wipsowo
11-010 Barczewo Wipsowo 3/3
Klub Piłkarski „Tempo” Wipsowo
11-010 Barczewo, Wipsowo 3/3
Klub Jeździecki Smolany im.Edmunda Jarzynowskiego
11-040 Dobre Miasto Smolajny 1
Klub Jeździecki Kowmar
11-010 Barczewo, Barczewko 92
Gminny Klub Sportowy „Stawiguda”
11-034 Stawiguda, Olsztyńska 10
Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe
11-040 Dobre Miasto, Łużycka 75
Fundacja Promocji Sportów Wodnych Dzieci i Młodzieży „Nauticus”
11-042 Jonkowo Olsztyńska 38A
Fundacja na Rzecz Wspierania Dzieci, Młodzieży i Dorosłych z Rejonu Warmii i Mazur skierka
10-371 Olsztyn, Baczyńskiego 40
Dobromiejskie Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie „Ognisko”
11-040 Dobre Miasto, Łużycka 63
Dobromiejskie Stowarzyszenie Bezrobotnych
11-040 Dobre Miasto, Olsztyńska 2
Dobromiejskie Stowarzyszenie „Forum Prawicy”
11-040 Dobre Miasto, Łużycka 63
Klub Sportowy Jonkovia”
11-042 Jonkowo, Klonowa 18
OSP w Nowej Wsi
11-030 Purda, Nowa Wieś 89
OSP w Mierkach
11-015 Olsztynek, Mierki 26
OSP w Miejskiej Wsi
11-320 Jeziorany, Miejska Wieś
OSP w Mańkach
11-015 Mańki 7
OSP w Kwiecewie
11-008 Świątki, Kwiecewo 36
OSP w Królikowie
11-015 Olsztynek, Królikowo 17
OSP w Kominkach
11-311 Kolno, Kominki 19B
OSP w Kieźlinach
10-371 Kieźliny, ks. Jakuba Jagałły 3A
OSP w Kabinach
11-311 Kolno, Kabiny 21B
OSP w Jonkowie
11-042 Jonkowo, Lipowa 2
OSP w Jezioranach
11-320 Jeziorany, Kopernika 41
Stowarzyszenie Bezrobotnych „Ostoja”
11-015 Olsztynek, Ratusz 1
Stowarzyszenie AUTHALIA.ORG
11-015 Olsztynek, Składowa 9
Stowarzyszenie Artystyczno-Ekologiczne Ręką Dzieło”
11-043 Wołowno, Godki 219
OSP w Gołogórze
11-008 Świątki, Gołogóra 42A
OSP w Frąknowie
11-015 Olsztynek, Frąknowo 5
OSP w Elgnówku
11-015 Olsztynek, Elgnówko 32
OSP w Dercu
11-320 Jeziorany, Derc 1
OSP w Brąswałdzi
11-001 Dywity, Brąswałd 8A
OSP w Bęsi
11-311 Kolno, Bęsia 14A
OSP w Barczewie
11-010 Barczewo, Olsztyńska 5
Olsztyneckie Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego „Zamek”
11-015 Olsztynek, Kościuszki 3
OSP w Smolajnach
11-040 Dobre Miasto, Smolajny 4
OSP w Praslitach
11-040 Dobre Miasto, Praslity 61
OSP w Podleśnej
11-040 Dobre Miasto, Podleśna 78
OSP w Piotraszewie
11-040 Dobre Miasto, Piotraszewo 34A
OSP w Orzechowie
11-040 Dobre Miasto, Orzechowo 36
OSP w Olsztynku
11-015 Olsztynek, Mazurska 1
OSP w Mańkach
11-015 Olsztynek, Mańki 7
OSP w Kolnie
11-311 Kolno 24A
OSP w Głotowie
11-040 Dobre Miasto Głotowo 44B
OSP w Dobrym Mieście
11-040 Dobre Miasto Kościuszki 2D
OSP w Dobrym Mieście
11-040 Dobre Miasto Kościuszki 2D
OSP w Cerkiewniku
11-040 Dobre Miasto Cerkiewnik 23A
Stowarzyszenie „Eko-Dadaj”
11-014 Dadaj
Stowarzyszenie „Dzieciom Wiejskim”
11-042 Jonkowo Nowe Kawkowo 28
Stowarzyszenie „Działajmy Wspólnie”
11-135 Lubomino Bzowiec 8
Stowarzyszenie „Dać Szansę”
11-042 Jonkowo Klonowa 2
Stowarzyszenie „Dobry Samorząd Miast i Gmin Olsztyńskich”
11-042 Jonkowo Szałstry 28B
Stowarzyszenie „Dać Szansę”
11-042 Jonkowo Klonowa 2
Stowarzyszenie „Abakus” Wsi Klewki
11-020 Klebark Wielki Klewki 22 (Szkoła Podstawowa)
Stowarzyszenie „7 Niebo”
11-010 Barczewo Bartołty Wielkie 4
Stowarzyszenie „PRO-RE”
11-300 Biskupiec Rzeck 71
Społeczny Komitet Ratowania Zabytków Miasta i Gminy Jeziorany
11-320 Jeziorany Pl. Zamkowy 4
Społeczny Komitet Budowy Szkoły w Spręcowie
11-001 Dywity Spręcowo 2
Społeczno-Kulturalne Stowarzyszenie Miłośników „Plusk” Południowej Warmii i Galindii Zachodniej
11-034 Pluski 138
SEN-Stowarzyszenie Edukacji Nieformalnej
11-015 Olsztynek Szkolna 14A/2
Rentyńskie Stowarzyszenie Ekologiczne „GIŁWA”
10-686 Olsztyn Rentyny 3
Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło
11-040 Dobre Miasto Garnizonowa 20
Parafialny Klub Żeglarski Pluski pod Wezwaniem św. Michała Archanioła
11-034 Pluski 9
OSP we Franknowie
11-320 Jeziorany Franknowo
OSP w Wójtówku
11-320 Jeziorany Wojtówko 21
OSP w Worławkach
11-008 Świątki Worławki 28
OSP w Węgajtach
11-042 Jonkowo Węgajty
OSP w Waplewie
11-015 Olsztynek Waplewo 19
OSP w Tuławkach
11-001 Dywity Tuławki 15B
OSP w Tłokowie
11-320 Jeziorany Tłokowo
OSP w Świątkach
11-008 Świątki 93
OSP w Sząbruku
11-036 Gietrzwałd, Sząbruk 10
OSP w Stawigudzie
11-034 Stawiguda, Leśna 2
OSP w Spręcowie
11-001 Dywity, Spręcowo 7
OSP w Skolitach
11-008 Świątki, Skolity 3A
OSP w Ramsowie
11-010 Ramsowo, Ramsowo 27
OSP w Radostowie
11-320 Jeziorany, Radostowo 18A
OSP w Potrytach
11-320 Jeziorany, Potryty 10
OSP w Pawłowie
11-015 Olsztynek, Pawłowo 15
Stowarzyszenie „Głotowo – Moja Wieś”
11-040 Głotowo 17
Stowarzyszenie „Druga Strona Ognia”
11-040 Dobre Miasto, Olsztyńska 2
Stowarzyszenie „Zielona Gmina”
11-042 Pupki, Pupki 43
Stowarzyszenie „Wspólne Wójtowo”
11-010 Wójtowo, Kwiatowa 19/spoiler]
Stowarzyszenie „Wspólna Droga”
11-042 Jonkowo, Klonowa 2
Stowarzyszenie „WORYTY”
11-036 Woryty 25
Stowarzyszenie „Teatr Prawie Dorosły”
10-687 Olsztyn, Bartąg 18
Stowarzyszenie „Szuwary”
11-043 Wołowno, Szałstry 9
Stowarzyszenie „Spotkajmy się w Swobodnej”
11-040 Dobre Miasto, Swobodna 5
Stowarzyszenie „Serwent”
11-030 Purda 1A, adres koresp. 10-607 Olsztyn, ul. Obrońców 2
Stowarzyszenie „Przystanek Rasząg”
11-300 Biskupiec, Rasząg 12
Stowarzyszenie „Przykop”
11-032 Butryny, Przykop 8
Stowarzyszenie „Przyjaciel Dziecka”
11-040 Dobre Miasto, Głotowo 17
Stowarzyszenie „Pro Cultura”
11-300 Biskupiec, Mickiewicza 29/4
Stowarzyszenie „Piękny Most”
11-036 Sząbruk 45A/15
Stowarzyszenie „Osiedle Przy Lesie”
11-040 Dobre Miasto, Krasickiego 9
Stowarzyszenie „Naszym Dzieciom”
11-001 Dywity, Spółdzielcza 4
Stowarzyszenie „Naszym Dzieciom”
11-304 Bredynki, Stryjewo
Stowarzyszenie „Nasze Łęgajny”
11-010 Łęgajny, Olsztyńska 2
Stowarzyszenie „Nasze Gady”
11-001 Dywity, Gady 14a
Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”
11-040 Dobre Miasto, Smolajny
Stowarzyszenie „Nasza Rodzina”
11-010 Barczewo, Kronowo 60
Stowarzyszenie „Ługwałd”
11-001 Dywity, Ługwałd 4C
Stowarzyszenie „Koło Gospodyń Wiejskich”
11-040 Dobre Miasto, Kunik 8/5
Stowarzyszenie „Kochajmy Warmię”
11-008 Worławki 1
Stowarzyszenie „KIRSNA”
11-040 Orzechowo, Orzechowo 4
Stowarzyszenie „Każdemu Dać Szansę”
11-010 Barczewo, Słowackiego 5
Stowarzyszenie „Kawkowiacy”
11-042 Jonkowo, Stare Kawkowo 17
Stowarzyszenie „Jesteśmy z Warmii”
11-008 Świątki 73
Stowarzyszenie „Garzewkomoja wioska, mój świat”
11-042 Jonkowo, Garzewko 23
Stowarzyszenie „Garian”
11-036 Gronity, Na Wzgórzu 3
Stowarzyszenie Młodzieżowe „Ulica”
11-040 Dobre Miasto, Zwycięstwa 13
Stowarzyszenie Liderów Europejskich
11-040 Dobre Miasto, Cerkiewnik 19
dddd
fffff

 

 

Materiały do druku

image_pdfimage_print
17 / 02 / 2014

Zobacz również:

Serdeczne życzenia

Serdeczne życzenia

11 / 03 / 2017
Krew ratuje życie

Krew ratuje życie

02 / 12 / 2016

sejmpuls_powiatu

99_locek_wiadomosci_z_gmin99_emapa99_locek_strategia98_banerek-rodzinaprojekty-unijneinwestycje powiatupsd_kloceku_pracy

98_OcRSO

remonty

 

Copyright © 2013 Powiat Olsztyński     Kalendarz imprez | Mapa serwisu | Polityka plików Cookies | Kanał rss realizacja: strony www virtualmedia.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji