Rajdowy Kopernik nad Bałtykiem

W najbliższy weekend olsztyńska załoga Krzysztof Szeszko/Wojciech Jermakow_ wystartuje Toyotą Corollą z wizerunkiem Kopernika Warmiaka w kolejnej rundzie Rajdowego Pucharu Polski - rajdzie Lotos Baltic Cup. Rozgrywana na kaszubskich, szutrowych trasach impreza, to jeden z najpiękniejszych rajdów w Polsce.

 

_

Rajd jest łączoną rundą Pucharu i Mistrzostw Polski, a to oznacza duże zainteresowanie kibiców i ponad sto załóg na trasie. Wszystko rozpocznie się w piątek wieczorem prologiem na stadionie żużlowym. Na metę zawodnicy wjadą w niedzielę po południu. Krzysztof Szeszko jest dobrej myśli przed rajdem.
- Dwa lata temu zajęliśmy tu 12 miejsce w generalce - mówi Krzysztof Szeszko. - Fajnie byłoby powtórzyć ten wynik, ale nie będzie to łatwe. Ciekawa będzie również walka w RWD bo stawka jest bardzo mocna. To rajd ciekawy również pod względem promocyjnym. Pokażemy warmińskiemu Kopernikowi nasze piękne morze.
Rajd Lotos Balic Cup jest trzecim z pięciu w tym roku, w których olsztyńska załoga będzie promować Kopernika Warmiaka (jest to możliwe dzięki realizacji przez Powiat Olsztyński projektu promocyjnego Kopernik Warmiakiem, który jest dofinansowany ze środków unijnych).