Działalność turystyczna na wsi - konferencja

3 października 2014 o godz. 11 w Centrum Eranova w Olsztynie odbędzie się konferencja „Społeczne, prawne i ekonomiczne aspekty prowadzenia działalności turystycznej na obszarach wiejskich Warmii i Mazur”. Organizatorem konferencji jest Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

W programie:

- wykłady

  • Cezary Molski – ekspert ds. turystyki, współpracownik Polskiej Organizacji Turystycznej w zakresie kampanii promocyjnej w Europie: „Agroturystyka i turystyka wiejska – sposób na nieustanne intrygowanie rzeczywistością”

  • Mariola Platte – Centrum Kształcenia Ustawicznego Akademia WIEM, wieloletni inspektor Wiejskiej Bazy Noclegowej: „Kategoryzacja Wiejskiej Bazy Noclegowej – co było, co jest i… czy będzie”

  • Iwona Batyk - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Olsztyn: „Kontrowersje na temat kategoryzacji wiejskiej bazy noclegowej – szalony pomysł czy aktualna potrzeba”.


- warsztaty

  • Michał Kałuża – Centrum Finansowo Doradcze Sp. z o.o. Gniezno: „Podatkowo-księgowe problemy gospodarstw agroturystycznych”

  • Danuta Wiwart - nauczyciel zawodu „koszykarz-plecionkarz” w Olsztynie: „Plecionkarskie inspiracje”.


Miejsce konferencji: Centrum Eranova, al. Obrońców Tobruku 3 w Olsztynie

Osoby zainteresowane  proszone są o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji do 25 września 2014 roku: nr tel. (89) 521 69 00, e-mail: dt@warmia.mazury.pl.

Plakat konferencji