Rekord w 24 Finale WOŚPW dobromiejskim kinie Przyjaźń jak co roku w drugą niedzielę stycznia odbył się kolejny finał WOŚP. Na rzez akcji zagrano koncert, w którym wystąpiły zespoły Centrum Kulturalno-Bibliotecznego: Rozśpiewane Serduszka, Camerton, Pasja oraz Hiphopowe Iskry. Atrakcją programu był także pokaz tańca modern jazz. Tradycyjnie koncertowi towarzyszyły loteria fantowa oraz licytacja ofiarowanych przedmiotów m.in. komplet wypoczynkowy, lot szybowcem, voucher do restauracji, bon na tort, karnety do kosmetyczki, fryzjera, siłownię i zumbę. Fanty przekazane do licytacji przez fundację to kalendarze, notatniki, koszulki, torby, koszulka z autografem Krzysztofa Hołowczyca i Radosława Typy. W dobromiejski Finał WOŚP włączyli się rajdowcy z Automobilklubu, którzy za symboliczną kwotę wrzuconą do puszki oferowali przejażdżkę z Mistrzem. Na Basenie Na Fali za symboliczną kwotę poznać można było podwodny świat z akwalungiem.
W 24 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dobrym Mieści pobity został rekord. Zebrana kwota to 24628,70 (w 23. Finale Sztab zebrał 15723,55). Kolejny raz dobromieszczanie udowodnili, że świetnie potrafią się bawić zbierając pieniądze na rzecz innych, tym razem dla Dzieci i Seniorów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to wielkie orkiestrowanie, oraz dołożyli cegiełkę aby zasilić konto Fundacji.