W dniu 23.11.16r. w Sali Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dobrym Mieście odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej ,,3" Dziewcząt.Uczestnicy: SP3 Dobre Miasto, SP Wrzesina, SP1 Dobre Miasto, SP Jonkowo
Przebieg zawodów Wynik
1. SP3 Dobre Miasto - SP Wrzesina 2:0 (21,22)
2. SP1 Dobre Miasto - SP Jonkowo 2:0 (11,15)
3. SP3 Dobre Miasto - SP1 Dobre Miasto 0:2 (-18,-21)
4. SP Wrzesina - SP Jonkowo 2:1 (17,-19,11)
5. SP3 Dobre Miasto - SP Jonkowo 2:0 (14,19)
6. SP Wrzesina - SP1 Dobre Miasto 0:2 (-25,19)
Klasyfikacja końcowa
I miejsce SP1 Dobre Miasto
awans do rejonuII miejsce SP3 Dobre Miasto
awans do rejonuIII miejsce SP Wrzesina
IV miejsce SP Jonkowo
Puchary, medale i dyplomy ufundował Starosta Powiatu Olsztyńskiego. Napoje, słodycze i pączki cukiernia ,,Paweł Bednarczyk".
W dniu 24.11.16r. w Sali Sportowej Szkoły Podstawowej Nr1 w Dobrym Mieście odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej ,,3" Chłopców.
Uczestnicy: SP Dywity, SP3 Dobre Miasto, SP2 Dobre Miasto, SP Barczewo, SP Jonkowo, SP1 Dobre Miasto
Grupa I Grupa II
1. SP Dywity 1. SP1 Dobre Miasto
2. SP3 Dobre Miasto 2. SP Jonkowo
3. SP2 Dobre Miasto 3. SP Barczewo
Godz. 10
00 Boisko I Godz. 10
00 Boisko II
1. SP Dywity -2. SP 3 Dobre Miasto 2:0 1. SP1 Dobre Miasto- 2. SP Jonkowo 2:0
2. SP 3 Dobre Miasto - 3. SP2 Dobre Miasto 1:2 2. SP Jonkowo - 3. SP Barczewo 1:2
1. SP Dywity - 3. SP2 Dobre Miasto 2:0 1. SP1 Dobre Miasto - 3. SP Barczewo 2:0
Półfinał I
I miejsce Grupy I SP Dywity - II miejsce Grupy II SP Barczewo 1:2
Półfinał II
I miejsce Grupy II SP1 Dobre Miasto - II miejsce Grupy I SP2 Dobre Miasto 2:0
Mecz o V miejsce
III miejsce Grupy I SP3 Dobre Miasto - III miejsce Grupy II SP Jonkowo 2:1
Mecz o III miejsce
Przegrany Półfinału I SP Dywity - Przegrany Półfinału II SP2 Dobre Miasto 2:0
Mecz o I miejsce
Zwycięzca Półfinału I SP Barczewo - Zwycięzca Półfinału II SP1 Dobre Miasto 0:2
Klasyfikacja końcowa:
I miejsca SP1 Dobre Miasto
awans do rejonuII miejsce SP Barczewo
awans do rejonuIII miejsce SP Dywity
IV miejsce SP2 Dobre Miasto
V miejsce SP3 Dobre Miasto
VI miejsce SP Jonkowo
Puchary, medale i dyplomy ufundował Starosta Powiatu Olsztyńskiego. Napoje, słodycze i pączki cukiernia ,,Paweł Bednarczyk".
W dniu 30.11.16r. w Sali Sportowej Szkoły Podstawowej Nr1 w Dobrym Mieście odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej ,,4" Dziewcząt.Uczestnicy : SP Jonkowo , SP Barczewo, SP-3 Dobre Miasto, SP-2 Dobre Miasto, SP-1 Dobre Miasto
Przebieg Turnieju: Wynik
1. SP-1 Dobre Miasto - SP-2 Dobre Miasto 2:0
2. SP-3 Dobre Miasto - SP Barczewo 0:2
3. SP-1 Dobre Miasto - SP Jonkowo 2:0
4. SP-2 Dobre Miasto - SP-3 Dobre Miasto 2:0
5. SP Jonkowo - SP Barczewo 1:2
6. SP-1 Dobre Miasto - SP-3 Dobre Miasto 2:0
7. SP Jonkowo - SP-2 Dobre Miasto 1:2
8. SP-1 Dobre Miasto - SP Barczewo 2:0
9. SP-3 Dobre Miasto - SP Jonkowo 2:1
10. SP-2 Dobre Miasto - SP Barczewo 2:1
Klasyfikacja końcowa
I miejsce SP1 Dobre Miasto 8pkt 8-0 set
awans do rejonu II miejsce SP2 Dobre Miasto 7pkt 6-4 set
awans do rejonu III miejsce SP Barczewo 6pkt 5-5 set
IV miejsce SP3 Dobre Miasto 5pkt 2-7 set
V miejsce SP Jonkowo 4 pkt 3-8 set
Puchary, medale i dyplomy ufundował Starosta Powiatu Olsztyńskiego. Napoje, słodycze i pączki cukiernia ,,Paweł Bednarczyk".
W dniu 1.12.16r. w Sali Sportowej Szkoły Podstawowej Nr1 w Dobrym Mieście odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej ,,4" Chłopców.Uczestnicy : SP Jonkowo , SP Barczewo, SP-3 Dobre Miasto, SP-2 Dobre Miasto, SP-1 Dobre Miasto
Przebieg Turnieju: Wynik
1. SP-1 Dobre Miasto - SP-2 Dobre Miasto 2:0
2. SP-3 Dobre Miasto - SP Barczewo 0:2
3. SP-1 Dobre Miasto - SP Jonkowo 2:1
4. SP-2 Dobre Miasto - SP-3 Dobre Miasto 0:2
5. SP Jonkowo - SP Barczewo 2:1
6. SP-1 Dobre Miasto - SP-3 Dobre Miasto 2:1
7. SP Jonkowo - SP-2 Dobre Miasto 2:0
8. SP-1 Dobre Miasto - SP Barczewo 2:1
9. SP-3 Dobre Miasto - SP Jonkowo 1:2
10. SP-2 Dobre Miasto - SP Barczewo 1:2
Klasyfikacja końcowa
I miejsce SP1 Dobre Miasto 8 pkt 8-3 set
awans do rejonu II miejsce Jonkowo 7 pkt 7-4 set
awans do rejony III miejsce SP Barczewo 6 pkt 6-5 set
IV miejsce SP3 Dobre Miasto 5 pkt 4-6 set
V miejsce SP2 Dobre Miasto 4 pkt 1-8 set
Puchary, medale i dyplomy ufundował Starosta Powiatu Olsztyńskiego. Napoje, słodycze i pączki cukiernia ,,Paweł Bednarczyk".
Organizatorem imprez był Bogusław Waszkiel.