Turnieje Młody Piłkarz Jonkowo Cup 2018


Tradycyjnie jak co roku w Gminie Jonkowo organizowany jest cykl turniejów, które będą rozgrywane na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie.

Gościć będzie ponad 40 drużyn z całego województwa w tym wiele topowych i znanych marek, które gwarantują dobry poziom oraz dużo piłkarskich emocji. Jak zawsze przygotowanych zostało mnóstwo nagród i nikt nie wyjedzie z pustymi rękami.

Szkółka Młody Piłkarz Jonkowo zaprasza wszystkie dzieci od 4 roku życia do trenowania i wspólnej zabawy. To nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe.

Od poprzedniego sezonu do ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej.

W okresie zimowym treningi odbywać się będą na Sali Gimnastycznej w SP im.T. Kościuszki w Jonkowie. Zajęcia odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosi się o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformowani zostaną Państwo o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

Osoby do kontaktu – TRENERZY:

MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534,

ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel. 515 569 956

 

Jonkowo Cup