Przeprawa przez błota, podjazdy i piaski


Pierwsza przeprawa terenowa odbędzie się na terenie ok. 400 ha w okolicach Rasząga. Na rozległym terenie będzie można wypróbować swoje auto. Teren jest bogaty we wszelkiego rodzaju przeszkody punktowane wg skali trudności. Zbiórka uczestników w Parku wsi Rasząg o godz. 9:00 (plombowanie aut, rozdanie road book-ów i map). Start o godz. 10:00, czas na zmagania do godz. 20:00.

Schemat imprezy wygląda następująco:
-  jazda z road bookiem i mapą (dla aut turystycznych punkty GPS więc trzeba zabrać nawigację)
- próby szybkościowe,- nagrody (puchary, akcesoria off-road: kinetyki, hi lifty itd)- dla każdego uczestnika pamiątkowy dyplom. Po zakończeniu przeprawy zaplanowana jest integracja: ognisko, muzyka itd. Dla lubiących długą integrację organizatorzy pomogą w znalezieniu noclegu. Organizatorzy proszę, żeby nie zapomnieć o sprawnych wyciągarkach, o zabraniu trap, kinetyków i pozostałych akcesoriach. Dla aut turystycznych chcących przeżyć dreszczyk emocji również przewidziana jest trasa bogata w ciekawe miejsca z lokalizacją GPS. Klasa turystyczna uruchomiona będzie w zależności od zainteresowania.
Wpisowe: 150zł / załogę (kierowca + pilot), każda dodatkowa osoba 20zł. Wpisowe płatne na miejscu. Serdecznie zapraszamy!!!