Wakacyjny konkurs wypracowań

02.07.2021
Na portalu edukacyjnym www.dyktanda.pl rozpoczyna się kolejna edycja cieszącego się ogromną popularnością konkursu Mistrz Wypracowań. Uczestnicy mogą wybierać niezwykle ciekawe tematy związane z geografią, historią oraz językiem polskim - każdy znajdzie coś dla siebie! Dla zwycięzców przygotowane zostały cenne nagrody rzeczowe.

Za każde przesłane i zatwierdzone przez moderatora wypracowanie uczestnikowi przyznawane są punkty, które zsumowane trafiają do rankingu. Wystarczy znaleźć się w pierwszej pięćdziesiątce konkursu, aby odebrać nagrodę. Co więcej, organizator przygotował również nagrody gwarantowane, przydzielane za osiągnięcie określonego pułapu punktów.

Aby wziąć udział w konkursie Wakacyjny Mistrz Wypracowań, należy posiadać bezpłatne konto użytkownika w serwisie Dyktanda.pl oraz na poniższej stronie kliknąć w przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU: LINK

Konkurs potrwa od od 25 czerwca do 31 sierpnia 2021 r. Mogą w nim uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych i średnich , a także osoby dorosłe.

Szczegóły: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/wakacyjny-mistrz-wypracowan