Utrudnienia na drodze Barczewo - Barczewko

14.12.2023
Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie informuje, że w związku z wymianą nawierzchni jezdni drogi powiatowej nr 1442N we wtorek 19 grudnia 2023 r. w godz. 8:00-14:00 wystąpią utrudnienia w ruchu w obrębie przejazdu kolejowo-drogowego na trasie Barczewo – Barczewko. Droga zostanie całkowicie zamknięta na czas układania nowej nawierzchni pełną szerokością jezdni na odcinku około 35 m.

Wyznaczony został objazd do Barczewka/ Barczewa przez Łęgajny. Objazd przeznaczony jest dla pojazdów o całkowitej masie dopuszczalnej nieprzekraczającej 10 ton – nie dotyczy służb ratowniczych oraz pojazdów komunikacji publicznej.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania budowy i poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem.