Uczennice ze Smolajn ze stypendiami premiera

Agnieszka Mikołajczyk z Technikum Architektury Krajobrazu i Renata Kamińska z Technikum Rolniczego powiatowego Zespołu Szkół Rolniczych w Smolajnach znalazły się w zaszczytnym gronie stypendystów Prezesa Rady Ministrów. Gratulujemy!

Uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów odbyła się 5 grudnia w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. W roku szkolnym 2013/2014 Prezes Rady Ministrów przyznał stypendia 173 uczniom z województwa warmińsko-mazurskiego. Z Zespołu Szkół Rolniczych w Smolajnach stypendia otrzymały: Agnieszka Mikołajczyk z Technikum Architektury Krajobrazu i Renata Kamińska z Technikum Rolniczego.
- Serdecznie gratuluję Wam znakomitych wyników w nauce, dzięki którym odebraliście dziś to wspaniałe wyróżnienie - powiedziała do wyróżnionych uczniów Maria Bąkowska, dyrektor Biura Wojewody.
Natomiast Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty, Grażyna Przasnyska życzyła stypendystom, aby realizowali swoje pasje i rozwijali talenty. Złożyła także podziękowania rodzicom, wychowawcom i nauczycielom za wspieranie uczniów w realizowaniu pasji i rozwijaniu zainteresowań. Życzyła wytrwałości, determinacji i satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć oraz wiele osobistego szczęścia. W imieniu wszystkich stypendystów podziękowanie złożył Paweł Marcin Gajewski, uczeń Technikum Nr 6 w Zespole Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie.