Targi Pracy w nowej formule

10 czerwca w ramach XVII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny odbyły się Biskupieckie Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Burmistrza Biskupca i Starosty Olsztyńskiego oraz opieką medialną Oddziału Telewizji Polskiej S.A. w Olsztynie. Honorowym gościem wydarzenia był Wojewoda Warmińsko – Mazurski, Marian Podziewski.

W tym roku Biskupieckie Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości przybrały inną formę. Oprócz tradycyjnych stoisk przedsiębiorców, firm, agencji zatrudnienia, szkół średnich, uczelni i innych podmiotów,  których było aż 48, można było wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez uczniów z Zespołu Szkół w Biskupcu. Dodatkową atrakcją były występy artystyczne i rozstrzygnięcie gminnego konkursu „Rodzina drogowskazem życia.”

- Duża frekwencja odwiedzających świadczy o dużym sukcesie organizacyjnym oraz o tym, że z roku na rok to przedsięwzięcie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Razem możemy więcej - podsumował biskupieckie targi Kamil Kozłowski, Burmistrz Biskupca.

Organizatorami targów był Urząd Miejski, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego Filia w Biskupcu i Ochotniczy Hufiec Pracy.
IMG_1451IMG_1578 IMG_1640