Święta Warmia turystycznie

21.11.2022

Listopad to dobra okazja, by planować swoje kierunki przyszłorocznych podroży wakacyjnych, ale też wypraw weekendowych. Często szukamy propozycji na krótkie wypady w ciekawe zakątki Polski. Takie wskazówki można znaleźć m.in. podczas targów turystycznych, więc Powiat Olsztyński postanowił skorzystać z takiej okazji.

- Spotkacie nas podczas 28. Międzynarodowych Targów Turystycznych w Nadarzynie, które odbędą się już w dniach 24-26 listopada – mówi Andrzej Abako, starosta olsztyński . – Nasze stoisko na ten czas stanie się namiastką Warmii. Będziemy zachęcać do odkrycia pięknych okolic powiatu olsztyńskiego i wspaniałych zabytków oraz historii Szlaku Świętej Warmii.

Na TT Warsaw, czyli Międzynarodowe Targi Turystyczne może przyjechać każdy. Znaleźć tu będzie można oferty z branży, zapoznać się z atrakcjami z różnych stron świata, a przede wszystkim to będzie okazja do spotkania ciekawych ludzi. W tym roku będą najsławniejsi podróżnicy, którzy opowiedzą o swoich nietuzinkowych przygodach i wyprawach. Wśród nich m.in. Wojciech Cejrowski, Karol Wójcicki czy Adam Bielecki. Szczegóły - https://ttwarsaw.pl.