Strategia Rozwoju Powiatu Olsztyńskiego - konsultacje

25.01.2024

Trwają prace nad projektem Strategii Rozwoju Powiatu Olsztyńskiego do 2030 roku. W dniach od 9 lutego do 16 marca 2024 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne. Głos będą mogli zabrać mieszkańcy powiatu olsztyńskiego,  jednostki samorządu terytorialnego, partnerzy społeczni i gospodarczy.

Spotkanie otwarte dla mieszkańców odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 14:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Olsztynie (Pl. Bema 5, 10-516 Olsztyn), a dla przedstawicieli JST oraz partnerów społecznych i gospodarczych 20 lutego 2024 r. o godz. 10:00 również w sali sesyjnej starostwa.

Gdzie można będzie znaleźć projekt Strategii?

Na stronie www.powiat-olsztynski.pl zostanie zamieszczony projekt dokumentu.

Gdzie znaleźć informacje o konsultacjach?

Ogłoszenie o konsultacjach zamieszczone zostanie na:

- stronie internetowej www.powiat-olsztynski.pl

- w Biuletynie Informacji Publicznej bip.powiat-olsztynski.pl (zakładka: ogłoszenia)

- na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym w Olsztynie, Pl. Bema 5, 10-516 Olsztyn.

Zachęcamy – zapoznaj się z dokumentem i weź udział w konsultacjach. Wypowiedz się i miej wpływ na kierunek rozwoju miejsca, w którym mieszkasz i w którym pracujesz!