Spotkanie Integracyjne w Unieszewie

28.05.2015
23 maja 2015 mieszkańcy Unieszewa, największej wsi gminy Gietrzwałd, uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym. Organizatorem i pomysłodawcą była obchodząca w tym roku jubileusz Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ceramik".
W wydarzeniu wziął udział Jan Żemajtys, wicestarosta olsztyński. - Cieszę się z tego spotkania. Dzięki takim inicjatywom jako samorządowiec mogę bliżej poznać mieszkańców powiatu olsztyńskiego. Zachęcam do współpracy w różnym zakresie. A władzom Spółdzielni Mieszkaniowej "Ceramik" gratuluję jubileuszu i tego, że umiejętnie korzysta ze środków europejskich w zakresie termomodernizacji budynków - mówił wicestarosta.

Obecne władze SM "Ceramik" wręczyły okolicznościowe dyplomy i statuetki osobom, które w przeszłości piastowały w niej stanowiska kierownicze oraz samorządowcom i sponsorom.
Część oficjalna spotkania została zakończona wjazdem wozu bojowego Ochotniczej Straży Pożarnej, który przyciągnął kuchnię polową. Nie zabrakło też akcentu artystycznego w postaci występu  Kapeli Wspaniałego Teatru Bez Nazwy w Gietrzwałdzie.

20150523_172552IMG_3942 IMG_3951