Przetarg na wykonawcę I etapu budowy wielofunkcyjnego obiektu sportowego w Purdzie

Wójt Gminy Purda ogłosił przetarg nieograniczony na budowę boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni sztucznej w miejscowości Purda. Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni sztucznej, wyposażenia boiska w urządzenia sportowe, budowę ogrodzenia boiska (piłkochwyty) oraz oświetlenia boiska. Prace wykonane mają zostać do 30 sierpnia 2016r.
Jest to I etap budowy wielofunkcyjnego obiektu sportowego w Purdzie, w którego skład wchodzić będzie również: boisko do gry w piłkę nożną, bieżnia oraz budynek socjalno – gospodarczy.
Więcej szczegółów dotyczących przetargu znajdziecie Państwo pod linkiem