Piersi i Transsexdisco na Stawigudiadzie 2013

10.07.2013
Turniej „szóstek” piłkarskich, siatkówka plażowa, animacje dla dzieci, pyszne kulinaria, a na koniec koncert zespołów: Piersi, Transsexdisco, Lollipops i Łydka Grubasa – to główne atrakcje jubileuszowego 20. Festynu Gminnego Stawigudiada, który odbędzie się już 13 lipca w Stawigudzie.

_

Stawigudiada rozpocznie się tradycyjnie od czynnego uprawiania sportu, od godziny 10.00 rozpocznie się Turnie Szóstek Piłkarskich o Puchar Wójta Gminy Stawiguda i Turniej Piłki Plażowej o Puchar Sołtysa wsi Stawiguda. Część rozrywkowa rozpocznie się około godziny 15.00. Na scenie pojawi się barwna i wesoła postać - „Domifika - czyli latające Studio Zabawy i Kreatywnego Rozwoju Dziecka, które zaprosi dzieci małe i duże na wesołe cyrkowe animacje, podczas których nauczyć się będzie można różnych sztuczek cyrkowych, zatańczyć cyrkowe disco, przygotować klaunowe szoł, pochodzimy na szczudłach, a w niebo wysłać setki baniek mydlanych. Wszystko to oczywiście w rytmie dziecięcych i cyrkowych przebojów. Świetna zabawa, super nagrody i podziw publiczności- gwarantowane:-)
Około godziny 16.30 rozpocznie się blok muzyczny „Młode brzmienie”, na który złożą się występy młodych zespołów i na zakończenie gwiazdy koncertu, czyli zespołu Piersi. Wcześniej zagrają olsztyńskie formacje: Lollipops, Transsexdisco i Łydka Grubasa.