Młodzi radni z Olsztynka z wizytą w starostwie

28.04.2016
W czwartek 27 kwietnia 2016 roku Starostwo Powiatowe w Olsztynie odwiedzili członkowie Młodzieżowej Rady Miejskiej z Olsztynka. Gości przywitała wicestarosta Joanna Michalska, która wyjaśniała młodym radnym zasady funkcjonowania urzędu. Młodzieży towarzyszył wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Olsztynie Mirosław Szostek.

Podczas spotkania podjęto wiele ważnych tematów dotyczących gminy Olsztynek. Jednym z ważniejszych była koncepcja budowy hali sportowej przy Zespole Szkół w Olsztynku, którą przedstawiła wicestarosta. – Jest koncepcja, będzie projekt, a z czasem realizacja – mówiła.

Młodzi radni z Olsztynka mieli również okazję zobaczyć jak „od środka” działa i funkcjonuje starostwo. Oprowadzeni zostali po wydziałach geodezji i komunikacji, z których to, jak mówili, wynieśli dużo ciekawych i przydatnych na przyszłość informacji.

Na koniec wicestarosta podziękowała gościom za przybycie i życzyła dalszych sukcesów w gminie Olsztynek. - Stanowice bardzo duży potencjał, ważne jest to, co robicie. Stawiam Was za wzór dla innych młodych ludzi - mówiła.