Konkurs Hejt – ciemniejsza strona internetu

16.10.2023

Powiat Olsztyński ogłasza konkurs filmowy pn. „Hejt – ciemniejsza strona internetu" na film/spot trwający do 3 min. skierowany do młodzieży szkolnej w wieku 12-17 lat. Dla laureatów przewidziano nagrody.

Jak wziać udział w konkursie?
- musisz mieć między 12 a 17 lat;
- znajdź opiekuna, który podpisze zgodę na udział w konkursie;
- nakręć/ przygotuj filmik max. 3 min. (180 sek.) promujący pozytywne zachowania w sieci oraz poruszający tematykę mowy nienawiści w internecie – hejtu;
- nagraj filmik na płytę CD, DVD lub pendrive;
- zapoznaj się z Regulaminem oraz wypełnij kartę zgłoszenia i prześlij ją wraz z nagraniem na adres:
Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
Starostwa Powiatowego w Olsztynie
ul. Augustowska 44
z dopiskiem „Konkurs NOL-ek"

Na filmy czekamy do 16 listopada 2023 r.

Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać pod adresem e-mailowym: zk1@powiat-olsztynski.pl
Regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia można pobrać poniżej. Zapraszamy!

Konkurs organizowany jest w ramach realizacji projektu pn. „NOL-ek – Mobilne centrum bezpieczeństwa powiatu olsztyńskiego" finansowanego w ramach „Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024".