Koncert Elżbiety Adamiak z zespołem w Olsztynku

Czołowa piosenkarka, gitarzystka i kompozytorka kręgu poezji śpiewanej, Elżbieta Adamiak wystąpi z zespołem w piątek 25 października o godz. 19 w auli Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku. Bilety w cenie 30 zł (40 zł w dniu koncertu) do nabycia w Miejskim Domu Kultury w Olsztynku.

_

Ela Adamiak - piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej. Ze względu na oryginalność, specyficzną wrażliwość i wyjątkową umiejętność muzycznego przekazu tekstu poetyckiego, Artystka należy do grona nielicznych wykonawców tego gatunku. Nagrała siedem płyt, z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych okazała się sukcesem.
Obecnie wydała dawno oczekiwaną płytę, na której znalazły się starannie dobrane nowe piosenki Artystki, np.: „Trwaj, chwilo, trwaj” (duet z A. Nowakiem), „Posiedzimy sobie razem w kuchni" (duet z K. Kiljańskim), „Zanosi się na noc". Piosenka „Trwaj chwilo trwaj” przez długi czas utrzymywała się w czołówkach list przebojów m.in. „Trójki”, Radia „Złote Przeboje” a plebiscycie Polskiego Radia „Jedynki” głosami radiosłuchaczy wybrana została Przebojem Jesieni 2009.
Podczas koncertu Ela zaprezentuje piosenki z najnowszej płyty „Zbieram siebie” oraz swoje największe przeboje takie jak: „Jesienna zaduma”, „Do Wenecji dalej stąd co dzień” i wiele innych. Artystce na scenie towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół muzyczny w składzie:
Piotr Goljat – fortepian, śpiew
Sebastian Ruciński – gitara
Piotr Górka – kontrabas

Kontakt do MDK w Olsztynku w sprawie biletów: tel. 89 519 22 01.