Kończy się nabór do Powiatowej Szkoły Muzycznej!

30.05.2011

Powiatowa Szkoła Muzyczna w Dywitach to najmłodsza szkoła prowadzona przez powiat i jedna z nielicznych szkół o takim profilu zlokalizowana na terenie wiejskim w kraju. To inny wymiar edukacji, który pozwoli rozwinąć skrzydła Twojemu dziecku. Zapisy właśnie się kończą, nie przegap szansy!

Tylko do wtorku 31 maja przyjmowane będą podania osób chętnych do nauki w powiatowej Szkole Muzycznej I stopnia w Dywitach. Rodzice i opiekunowie są proszeni o składanie podań do sekretariatu szkoły lub nadsyłanie pocztą. Druk podania można pobrać na stronie internetowej szkoły: http://www.psmdywity.org/  
Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach to publiczna szkoła artystyczna dająca podstawy wykształcenia muzycznego, bez pionu ogólnokształcącego. Nauka w szkole jest bezpłatna. Szkoła kształci dzieci  i młodzież w dwóch cyklach: 6-letnim (kandydaci w wieku 6-10 lat) i 4-letnim (kandydaci w wieku 10-16 lat). 

Szkoła prowadzi nabór na następujące instrumenty:
- fortepian,
- akordeon,
- skrzypce,
- wiolonczela,
- gitara,
- flet,
- klarnet,
- saksofon,
- obój,
- trąbka,
- róg,
- tuba.

Nauczycielami Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach są wyłącznie artyści muzycy, doskonali pedagodzy - instrumentaliści i teoretycy.

Ważne informacje:
- 4 czerwca 2011 roku o godz. 12 w PSM w Dywitach odbędą się Dni Otwarte Szkoły i warsztaty dla kandydatów
- 11 czerwca 2011 roku w godz. od 9 do 18 odbędą się przesłuchania kwalifikacyjne   
tel. 89 523 72 11, e-mail: zapisy@psmdywity.org

_