Kobiece impresje – VII Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej Kobiet w Dywitach

Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej Kobiet, jak co roku kierowany jest do pań, które poza swoimi obowiązkami zawodowymi i domowymi znajdują czas i chęci, by uzewnętrzniać swoje pasje na płótnie lub papierze. Zajmują się malarstwem, rysunkiem i kolażem z potrzeby serca, a nie zawodowo i nie mają wykształcenia plastycznego. Zazwyczaj są to mieszkanki Powiatu Olsztyńskiego, należące do osiedlowych bądź gminnych grup, klubów i stowarzyszeń.
W tym roku, już po raz siódmy, Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza do wzięcia udziału w naszym Przeglądzie. Prace należy dostarczyć do dnia 8.04.2016r. do siedziby GOK, przy ul.Olsztyńskiej 28, w Dywitach. Kuratorkami Przeglądu są artystki Danuta Krajewska i Joanna Kitkowska.
Wszystkich chętnych, zapraszamy na wernisaż wystawy pokonkursowej we wtorek – 19 kwietnia 2016r. o godz. 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach przy ul.Olsztyńskiej 28.

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA DO POBRANIA TUTAJ: REGULAMIN