Kadr po kadrze – od zdjęcia do filmu

Stowarzyszenie Warmińska Wieś zaprasza na bezpłatne szkolenie „Kadr po kadrze – od zdjęcia do filmu”.

Szkolenie będzie realizowane w ramach Programu Równać Szanse 2016 – Projekty Modelowe Replikacje. Od kilku lat Stowarzyszenie Warmińska Wieś realizuje projekty Programu Równać Szanse, a jeden z nich uznany jest za modelowy.

Program Równać Szanse realizowany jest przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży, finansowany przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności, skierowany do młodzieży w wieku 13–19 lat z małych miejscowości.

Na szkoleniu będzie można dowiedzieć się jakie są zasady pracy z młodzieżą w Programie Równać Szanse, jakie dotacje można otrzymać współpracując z PFDiM, a do tego jak przygotować własny filmik w technice animacji poklatkowej.

Oferta skierowana jest do przedstawicieli grup nieformalnych, organizacji lub instytucji, z miejscowości do 20 tys. mieszkańców, w powiecie olsztyńskim. Na każdym ze szkoleń może być maks. 10 organizacji/instytucji/grup nieformalnych. Z każdej organizacji zapraszane są 2 osoby. Decyduje kolejność zgłoszeń na adres warminska.wies@wp.pl.

Po szkoleniu dwie organizacje/grupy, które będą chciały przeprowadzić projekt u siebie korzystając z metody Stowarzyszenia otrzymają wsparcie w wysokości 2 tys. zł.

Do wyboru są dwa terminy:

10–11.06.2017r. – Dywity w godz. 9:00–16:00

17–18.06.2017r. – Biskupiec w godz. 9:00–16:00

Dodatkowa informacja pod nr tel. 668 465 203