Gry terenowe w grupach

Zbierz drużynę i przybądź do punktu zapisów. Już niebawem czeka was niezapomniana przygoda, która może zmienić wasze życie! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Na odważne grupy czekają zagadki, łamigłówki i zadania z różnych dziedzin. Aby je wykonać będziecie musieli używać swoich niepowtarzalnych talentów.

W grze mogą brać udział grupy od dwóch do pięciu osób w wieku od 6 do 100 lat, warunkiem jest posiadanie chociaż jednej osoby dorosłej. Na wszystkich uczestników czekają nagrody, a na zwycięzców fantastyczna nagroda niespodzianka! Gra trwa od 1 września do 28 października.

Dostępne formy zapisów:

Zapisów swoich drużyn można dokonać w konkretnych miejscach, lub przez internet. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod linkiem bądź odebrać z jednego z punktów zgłoszeń.

Wypełniony formularz należy wysłać na adres mailowy: gra.terenowa.detektywi@gma>il.com albo dostarczyć do punktu z głoszeń. Zgłoszeń w punktach można dokonywać w dniach i godzinach przypisanych do każdego z nich. Zgłoszenia przyjmowane są do 13.10.2017r. do godziny 12:00

Punkty zgłoszeń:

1. Gminny Ośrodek Klultury w Jonkowie, ul. Klonowa 2, Jonkowo- od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00
2. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jonkowie, ul. Ks. Jana Hanowskiwego 29
3. Publiczna Szkoła Podstawowa we Wrzesinie, Wrzesina 43
5. Gminna Biblioteka Publiczna w Świątkach, Świątki 93
6. Gminny Ośrodek Kultury w Łukcie, Łukta ul. Kościelna 2B

Działanie organizowane w ramach programu „Wędrowna Akademia Kultury” realizowanego przez Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Bardzo Młoda Kultura 2016-2018" oraz ze środków samorządów Ełku, Olsztyna i Szczytna oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Sponsorowane również przez Warmiński Bank Spółdzielczy w Jonkowie i Powiat Olsztyński

Regulamin, formularz zgłoszeniowy i pozwolenia rodziców do pobrania - link.