Drugi Jarmark Wielkanocny w dywickiej Stodole

Kiermasz pysznej żywności regionalnej, rękodzieło i ozdoby świąteczne, warzywa i owoce lokalnych producentów oraz pokaz wykonywania stroików – to tylko niektóre atrakcje II Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się w Stodole w Dywitach w sobotę 28 marca. Na przedświąteczne zakupy zapraszamy w godz. 9-13.

Zdrowe, smaczne, pachnące i co najważniejsze wytworzone według tradycyjnych receptur przez lokalnych producentów – takie produkty żywnościowe będzie można nabyć na targowisku wiejskim w Stodole w Dywitach sobotę 28 marca. Swojskie wędliny, kiełbasy i mięsiwo, pyszny chleb, miód z własnej pasieki, sery, jaja, czy wypieki to produkty, jakie powinny znaleźć się na każdym świątecznym stole. Władze Gminy Dywity już po raz drugi organizują Jarmark Wielkanocny, który rozpocznie się o godz. 9 i potrwa do godz. 13.

- Zapraszamy wszystkich do najładniejszego i najbardziej klimatycznego targowiska w regionie – zachęca Jacek Szydło, Wójt Gminy Dywity.

Oprócz lokalnych przysmaków na gości Stodoły czekać będzie także rękodzieło i ozdoby świąteczne (m.in. palmy wielkanocne, jaja z tasiemek, pisanki, zabawki z materiału). Każdy powinien znaleźć coś świątecznego do swojego domu. W czasie Jarmarku będzie można też kupić kosze z wikliny, drewniane zabawki, kwiaty, sadzonki, nasiona, czy owoce i warzywa od lokalnych producentów. Pokaz wykonywania stroików i koszyczków wiosenno-wielkanocnych zademonstruje Ewa Letki. Zapraszamy do Stodoły! Poczujcie z nami klimat nadchodzących świąt!