Aneta Markowska dyrektorem PCPR

19.02.2024
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olsztynie ma nową panią dyrektor. Jest nią pani Aneta Markowska.
 
Starosta olsztyński Andrzej Abako i wicestarosta Joanna Michalska-Reda 19 lutego 2024 r., w obecności całego zespołu PCPR, złożyli nowej pani dyrektor gratulacje i życzenia, by pod jej kierownictwem Centrum stało się liderem w zakresie wsparcia osób potrzebujących pomocy.
Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Olsztynie Grzegorz Drozdowski pogratulował w imieniu rodzin zastępczych z powiatu olsztyńskiego.
 
Pani Aneta Markowska doskonale zna potrzeby i specyfikę pracy na rzecz drugiego człowieka. Jest absolwentką Wydziału Nauki o Rodzinie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Olsztynie związana jest od 21 lat, zna je zatem od przysłowiowej podszewki. Ostatnio pełniła funkcję kierownika Zespołu wsparcia i poradnictwa specjalistycznego, a przez ostatnie 4 m-ce pracowała jako p.o. dyrektora PCPR.
 
Pani dyrektor, jak sama podkreśla, lubi ludzi i czerpie z nich inspirację. Zamierza kontynuować misję PCPR opartą na wzajemnej współpracy, życzliwej atmosferze, zauważając potencjał swoich pracowników. Prywatnie relaksuje się w otoczeniu przyrody i podróżując z najbliższymi.
Pani Dyrektor, serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

fot. Magdalena Bujewicz-Mydlak