Andropauza 2

21 września o godz. 16.00 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM w Olsztynie zostanie wystawiony spektakl pt. ”ANDROPAUZA 2 - czyli Męska rzecz… być z kobietą ".

Przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Pięciu nieznajomych spotyka się w sanatorium. Pięć odmiennych osobowości, pięć charakterów i pięć życiorysów. I jeden wspólny wróg – doktor ZUS. Polska rzeczywistość w sanatoryjnej świetlicy i na dancingu. Historia, która każdemu może się zdarzyć. Opowiedziana prześmiesznymi dialogami i piosenkami, których melodie rozpoznajemy po pierwszych dźwiękach. Wulkan dowcipu, kiedy bohaterowie idą na żywioł. I odrobina wzruszenia, kiedy wspominają młodość. Samo życie.

"Andropauza 2" to komedia teatralna w iście gwiazdorskiej obsadzie - w role kuracjuszy wcielają się (w podwójnej obsadzie) Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki, Paweł Królikowski, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Beja-Zaborski, Piotr Skarga i Michał Pietrzak. Na scenie nie zabraknie też pięknych kobiet - Matyldy Damięckiej, Agaty Załęckiej czy Alicji Dąbrowskiej.

Bilety w cenie 80 zł. do nabycia w Galerii Rynek i Kamienicy Naujacka w Olsztynie.