Aktywność wypełniona dobrem. Przed nami bieg

08.06.2021
Ten bieg łączy sport, dobrą zabawę i pomaganie. Teraz powiększył się o nową kategorię! Przed nami V Wirtualny Charytatywny Bieg o Złotą Monetę organizowany przez Fundację „Przyszłość dla Dzieci”.

W tym biegu każdy może wziąć udział! Jest też całkowita dowolność rodzaju aktywności - można biegać, truchtać, a również  jechać! Wystarczą wygodne buty, rower, rolki, deskorolka czy hulajnoga. Nie liczy się poziom wysportowania! Ważne, że zrobicie to z myślą o potrzebach fundacyjnych dzieci! Minimalny dystans dla biegających dorosłych to 5 km, a ten dla dzieci powinien być dostosowany do ich ograniczeń wiekowych. Ci, którzy będą poruszać się na kółkach, muszą pokonać minimum 10 km. Od uczestników też zależy, w jakim miejscu i kiedy pokonają swoje kilometry! Trzeba jednak pamiętać, że trasę należy pokonać do 13 czerwca do godz. 23:59, a dystans zarejestrować za pomocą urządzenia mierzącego kilometry. Warto też zrobić sobie zdjęcie i wysłać je organizatorom.

Jak zostać zawodnikiem V Biegu o Złotą Monetę? To proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie superczas.pl, wpłacić opłatę startową, która w całości jest darowizną na rzecz podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Rejestracja trwa do 13 czerwca do godz. 19! Więcej szczegółów na stronie Fundacji.