3. Ogólnopolski Przegląd Poezji Śpiewanej „Raz w Roku w Gietrzwałdzie”

Gminny Ośrodek Kultury w Gietrzwałdzie zaprasza na 3. Ogólnopolski Przegląd Poezji Śpiewanej „Raz w Roku w Gietrzwałdzie”, który odbędzie się w sobotę 28 lipca w gietrzwałdzkim amfiteatrze. W wydarzeniu weźmie udział 12 zaprzyjaźnionych bardów z całego kraju: Rajmund Bartenbach - Toruń, Waldemar Chyliński - Gdynia, Tomasz Drachal - Warszawa, Tomasz Gul - Lubawa, Eliza Anna Hanisch - Warszawa, Aga Kostencka - Gdańsk, Krzysztof Lewandowski - Olsztyn, Magdalena Łowkiel - Barczewo oraz Konrad Ingielewicz - Olsztyn, Andrzej Marczyński - Wejherowo, Włodek Mazoń - Kraków, Joanna Mioduchowska - Warszawa, Radek Partyka - Myślenice, Mateusz Rulski - Warszawa, Katarzyna Szamow - Gdańsk, Zbigniew Szukalski - Gdynia, Marlena Szypulska – Kętrzyn. Gminę Gietrzwałd będzie reprezentować: zespół Dobre Wino oraz Aleksandra Krasowska.

Wstęp wolny. Początek koncertu o godzinie 19.00. Po koncercie w amfiteatrze – jam session w Gminnym Ośrodku Kultury.