10 lat w UE - konkurs filmowy

17.09.2014
Podejmij wyzwanie i opowiedz w formie krótkiego filmu na pytanie:  Co się zmieniło wokół Ciebie w okresie ostatnich 10 lat i wygraj atrakcyjne nagrody! Tak zachęca do wzięcia udziału w konkursie WARMIA I MAZURY – 10 LAT ZMIAN W REGIONIE jego główny organizator – Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Olsztynie. Termin nadsyłania prac upływa 10 października.

Zasady konkursu:

  1. Pomyśl o tym, co szczególnego zmieniło się w Twoim otoczeniu, miejscu zamieszkania, w Twoim życiu i życiu Twoich najbliższych.

  2. Rozwiń myśl i stwórz błyskotliwy oraz łatwy w odbiorze materiał filmowy, w którym zaprezentujesz odpowiedź na pytanie zawarte w tytule konkursu.

  3. Zgłoś film do konkursu.

  4. Film powinien trwać nie mniej niż 1 i nie więcej niż 3 minuty. Może mieć formę zapisu chwili, ciekawej sytuacji, zabawnej historii, wywiadu, reportażu, inscenizacji, prezentacji multimedialnej lub komiksu. Film może:  • być nakręcony kamerą cyfrową, telefonem komórkowym, aparatem fotograficznym,

  • łączyć obraz filmowy lub zdjęcia z techniką animacyjną lub być w całości animowany,

  • zawierać podkład muzyczny bądź dźwiękowy, napisy lub być niemy,

  • zawierać propozycje autorskie.


Konkurs jest organizowany dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego. Uczestnicy biorą udział w konkursie w zespołach trzyosobowych.

Termin nadsyłania prac konkursowych: 10 października 2014 r.!

Wręczenie nagród i prezentacje filmów zaplanowano na dzień 29 października 2014 r.,  w ramach Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast Open Days 2014.

Regulamin Konkursu-filmOD_pop

Zalacznik nr 1 - Karta Zgloszenia

Zalacznik nr 2 - Zgoda rodzica