Prognoza Oddziaływania na Środowisko - do wglądu

09.12.2016
Starosta Olsztyński zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu "Prognozy oddziaływania na środowisko" wraz z projektem dokumentu pn. "Strategia Rozwoju Powiatu Olsztyńskiego na lata 2016-2025", której dotyczy prognoza.

Dokumenty będą wyłożone w dniach 9-30 grudnia 2016 r. w Starostwie Powiatowym w Olsztynie przy Placu Bema 5, w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00 w sekretariacie Starosty Olsztyńskiego pok. 207, a także na stronie internetowej www.powiat-olsztynski.pl/srpo oraz w Biuletynie Informacji Publicznej bip.powiat-olsztynski.pl.

Uwagi w sprawie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko mogą być wnoszone:
- w formie pisemnej na adres Starostwa Powiatowego w Olsztynie (Plac Bema 5, 10-516 Olsztyn)
- za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich podpisem elektronicznym
- na adres mailowy: sekretariat@powiat-olsztynski.pl z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu,
w nieprzekraczalnym terminie do 30 grudnia 2016 r.

Wnioski i uwagi złożone po upływie podanych powyżej terminów pozostaną bez rozpatrzenia. Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Starosta Olsztyński.

Obwieszczenie Starosty Olsztyńskiego o wyłożeniu do publicznego wglądu prognozy oddziaływania na środowisko

Prognoza Oddziaływania na środowisko

Strategia Rozwoju Powiatu Olsztyńskiego na lata 2016-2025