Udanych i bezpiecznych wakacji!


Wreszcie nastał długo oczekiwany przez wszystkich uczniów koniec roku szkolnego. Zanim zabrzmiał ostatni dzwonek, w szkołach odbyły się uroczystości. Starosta Olsztyński Małgorzata Chyziak wzięła udział w jednej z nich – w Zespole Szkół Rolniczych w Smolajnach z siedzibą w Dobrym Mieście.
-Zanim złożę Wam życzenia na nadchodzące wakacje, pozwólcie, że najpierw podziękuję rodzicom i nauczycielom za to, że przez cały rok szkolny opiekowali się Wami i motywowali Was do pracy. Część z Was odejdzie do kolejnych szkół i życzę Wam, abyście nadal mieli okazję robić to, co lubicie i zrealizowali swoje plany. Życzę Wam wszystkim udanych wakacji i tego, żebyście cali i zdrowi powrócili do nauki we wrześniu – mówiła starosta.

– Ten rok był dla nas trudny między innymi z powodu egzaminów, w przygotowanie do których trzeba było włożyć wiele pracy i to zarówno nauczycieli, jak i uczniów. Czekamy z niecierpliwością na wyniki i mamy nadzieję, że będziemy mieli się wspólnie z czego cieszyć – powiedziała Joanna Maziuk, dyrektor ZSR.
Wyróżniający się uczniowie za wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali z rąk starosty Małgorzaty Chyziak nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Tytuł Prymusa Szkoły zdobyła Agnieszka Mikołajczyk uzyskując najwyższą średnią ocenę w szkole, czyli 5,61.
Gratulujemy!