Szpital w Biskupcu w Złotej Setce rankingu Rzeczpospolitej

18.12.2020
W XVII Rankingu „Bezpieczny szpital 2020" przygotowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (CMJ) we współpracy z „Rzeczpospolitą" Szpital Powiatowy w Biskupcu po raz kolejny dostał się do "Złotej Setki" najlepszych szpitali i zajął 58. miejsce wśród wszystkich placówek w kraju (w 2019 r. była to 83. lokata). To ogromny awans. Ranking „Złota Setka” obejmuje 100 najlepszych wielospecjalistycznych szpitali zabiegowych. W tym roku jedynie pięć placówek z naszego województwa znalazło się w "Złotej Setce" m.in. też Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie czy Wojewódzki Szpital Specjalistyczny. Nasz szpital w Biskupcu jest też trzecim z najlepszych szpitali powiatowych w województwie oraz uplasował się na 5. miejscu wśród wszystkich szpitali w województwie warmińsko-mazurskim. Gratulujemy i dziękujemy za codzienną pracę, trud oraz walkę o zdrowie każdego pacjenta!