Studencka Poradnia Prawna znów otwarta

13.10.2015
Po wakacyjnej przerwie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Olsztynie uruchomiono ponownie dyżury Studenckiej Poradni Prawnej. Wszystkie osoby potrzebujące pomocy prawnej zapraszamy na konsultacje we wtorki, środy i czwartki w godz. 8:00 - 14:00 do pokoju nr 6.

Funkcjonowanie Studenckiej Poradni Prawnej to efekt porozumienia zawartego w marcu 2009 roku pomiędzy Starostwem Powiatowym w Olsztynie oraz Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Warte podkreślenia jest to, że z inicjatywą uruchomienia SPP wyszły władze Powiatu Olsztyńskiego. Bezpłatnej pomocy i porad mieszkańcom powiatu olsztyńskiego udzielają studenci i absolwenci WPiA UWM.

Planując wizytę w Studenckiej Poradni Prawnej warto zabrać ze sobą wszelkie dokumenty dotyczące sprawy. Studenci zwykle umawiają się na drugie spotkanie, podczas którego przedstawiają odpowiedź na zadane pytania w formie pisemnej, po uprzedniej konsultacji z wykładowcami UWM. Zapraszamy.