Rowerowy sezon na Świętej Warmii rozpoczęty

17.05.2021
W sobotę miłośnicy dwóch kółek ruszyli spod Starostwa Powiatowego w Olsztynie w liczącą 65 km trasę, która wiodła przez Klebark Wielki, Klewki, Kaborno, Nową Wieś do Wrót Warmii w Bałdach. Powrót do Olsztyna był przez Butryny, Chaberkowo, Ruś i Bartążek. Na szczęście pogoda dopisała, wycieczka była udana. Zaproszenia na kolejne zwiedzanie Warmii z rowerowego siodełka będą ukazywały się na Rowerowa Warmia. Polecamy! Zdjęcia z trasy - na naszej grupie na Facebooku.

Jak nie rower, to może podróż autokarem? Przewodnicy z Mazury PTTK zapraszają 12 czerwca do wspólnej kontynuacji niedokończonego cyklu z 2020 r. - na wycieczkę, która pozwoli odkryć ostatnią, trzecią część szlaku Świętej Warmii.

- Zwiedzimy Krosno, Chwalęcin, Pieniężno, Braniewo, a także Frombork. Miejscowości te kryją niesamowitą historią wartą poznania przez każdego wielbiciela naszego regionu. W trakcie trwania wyjazdu przewidziany konkurs z ciekawymi nagrodami — zachęcają organizatorzy.

Szczegółowe informacje na stronie Mazury PTTK.

Fot.
Wycieczka rowerowa po Szlaku Świętej Warmii.
Fot.  Rowerowa Warmia