Rodzinny Piknik Wędkarski w Dobrym Mieście

26.05.2011

Zarząd Koła nr 10 „Warfama" w Dobrym Mieście zaprasza w sobotę 28 maja na_ V Rodzinny Piknik Wędkarski do parku przy ul. Zwycięstwa w Dobrym Mieście. W programie m.in. zawody wędkarskie, darmowy plac zabaw dla dzieci, konkurs kulinarny i koncert Transsexdisco. Starostwo Powiatowe wsparło finansowo imprezę.

Program:
Zawody wędkarskie w trzech grupach wiekowych:
1. od 15 do 24 lat - od godz. 11 do 13
2. do 10 lat - parami w tym opiekun od godz. 14 do 15.30
3. od 11 do 14 lat - parami w tym opiekun od godz. 16 do 18

Chętnych do wzięcia udziału w zawodach ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisywanie się u skarbnika koła w sklepie wędkarskim przy ul. Grudziądzkiej 9. Zgłoszenia do dnia 26 maja (tel. kontaktowy 608 680 515)

Jak szacują organizatorzy w samych zawodach weźmie udział około 70 wędkarzy. Ponadto w programie pikniku:
- Plac zabaw dla dzieci (gratis)
- Stragany i stoiska
- Strzelnica LOK
- Konkursy o tematyce wędkarskiej
- Konkurs kulinarny „Głosu nie mają, zdrowia dodają" - na najsmaczniejsze danie rybne
- Koncerty zespołów muzycznych z Centrum Kultury w Dobrym Mieście:
- Koncert zespołu TRANSSEXDISCO.
Starostwo Powiatowe wsparło finansowo imprezę rodzinną w Dobrym Mieście.

Fot: www.pzw.org.pl