Prasa katolicka o Szlaku Świętej Warmii

09.06.2020
W najnowszym numerze "Posłańca Warmińskiego" można przeczytać o Szlaku Świętej Warmii, projekcie Starostwa Powiatowego w Olsztynie, który został objęty patronatem metropolity warmińskiego abp. Józefa Górzyńskiego. Link do artykułu: (kliknij)

Informujemy też, że z powodu przypadającego na czwartek święta Bożego Ciała (które jest dniem wolnym również dla prasy) Przewodnik po Szlaku Świętej Warmii publikowany na łamach Gazety Olsztyńskiej ukaże się dzień wcześniej - w środę 10 czerwca. W czwartek 11 czerwca zapraszamy natomiast przed telewizory - na antenie TVP 3 Olsztyn o godz. 18:45 rozpocznie się emisja odcinka poświęconego kolejnemu przystankowi na Szlaku, czyli Olsztynowi (powtórki programu w sobotę o 19:10 i w niedzielę o 19:40).