NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC W PLEBISCYCIE GAZETY OLSZTYŃSKIEJ

12.02.2018
Po raz kolejny Marsel Castalano, trenujący teakwondo i kick-boxing w klubie Egida Barczewo, zdobył tytuł Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Olsztyńskiego. W tym roku zajął również szóste miejsce w 57. Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Warmii i Mazur.
- Ten plebiscyt pokazuje jak wielu utalentowanych zawodników zamieszkuje nasz region. Powiat Olsztyński z radością wspiera sportowców i rozwój kultury fizycznej, to doskonała inwestycja w promocję powiatu, bo przecież sportowcy są naszymi ambasadorami zarówno w kraju jak i na świecie – mówi Małgorzata Chyziak, starosta olsztyński.
Marsel w 2017 roku został m.in. mistrzem Europy i trzykrotnym mistrzem Polski w taekwondo oraz wielokrotnym mistrzem kraju w kick-boxingu.

Czytelnicy Gazety Olsztyńskiej docenili też osiągnięcia sportowe innych zawodników z powiatu olsztyńskiego. Na drugim miejscu uplasował się Marcin Kurp/Sebastian Wach (Automobilklub Warmiński), za nim Szymon Piątkowski (taekwondo olimpijskie).
Główny tytuł Najpopularniejszego Sportowca Warmii i Mazur w plebiscycie Gazety Olsztyńskiej zdobył Konrad Bukowiecki, specjalizujący się w pchnięciu kulą oraz rzucie dyskiem.
Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!