Nagroda dla inwestycji Powiatu Olsztyńskiego!

24.09.2015
Projekt Powiatu Olsztyńskiego "E-mapa" został najwyżej ocenioną inwestycją przez czytelników serwisu Portalsamorzadowy.pl, organizatora konkursu na TOP Inwestycję Komunalną Polski Wschodniej!

W czwartek wieczorem podczas trwającego w Białymstoku Wschodniego Kongresu Gospodarczego odbyła się uroczysta gala z udziałem samorządowców, ekspertów i polityków. Nagrodę specjalną odebrała Anna Kowalewska, Powiatowy Geodeta i jednocześnie dyrektor Wydziału Geodezji w Starostwie Powiatowym w Olsztynie. - Powiat Olsztyński stawia na nowoczesność. Projekt e-mapa był pierwszym krokiem do realizacji budowy społeczeństwa informacyjnego. Na pewno pójdziemy naprzód, bo chcemy być partnerem dla strefy biznesu i zależy nam na tym, żeby mieszkańcom powiatu żyło się wygodniej i lepiej. Dziękuję  za to wyróżnienie redakcji serwisu, głosującym na nas internautom i osobom, które wniosły trud i zaangażowanie w projekt - mówiła Anna Kowalewska.

20150924_220309

Podczas gali zostały wręczone nagrody TOP Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej. Wśród laureatów znalazła się m.in. Sportowo-rekreacyjna infrastruktura nad jez. Krzywym w Olsztynie. Ideą konkursu jest wyróżnienie projektów, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju gospodarki, podniosły atrakcyjność i konkurencyjność regionu oraz poziom życia mieszkańców pięciu województwa wschodniego regionu Polski (podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego) w ostatnich dziesięciu latach.

20150924_202241 20150924_194146