Koncert Wojtka Gęsickiego - z cyklu „PROWINCJA BARDÓW” w Dywitach

24 lutego 2018r. (w sobotę), na godzinę 19:00, zapraszamy do Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Dywitach na koncert Wojtka Gęsickiego – znanego barda, kompozytora, autora tekstów, konferansjera i wykonawcy.
Koncert rozpoczyna cykl pod wspólną nazwą „Prowincja Bardów”. Zapraszamy miłośników piosenki z tekstem, wszystkich tych, którzy trzymają w swoich sercach miejsce na poezję i dobrą muzykę. Co miesiąc, w domu kultury, odbędzie się dla Państwa koncert.
Inspiratorami „Prowincji Bardów” w Dywitach są dwaj olsztyńscy pieśniarze: Krzysztof Lewandowski (kierownik artystyczny "Prowincji Bardów") i Tomasz Salej. Od kilku lat stwarzają oni w różnych zakątkach Olsztyna i okolic przyjazne okoliczności dla poetyckich dźwięków (m.in. cykl "Spotkanie z bardem" w Gietrzwałdzie).
Wejściówki na koncert Wojtka Gęsickiego, w cenie 10 złotych, dostępne są w Sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury w Dywitach, ul.Olsztyńska 28, 11-001 Dywity, w godzinach od 8:00 do 16:00. Rezerwacje pod numerem telefonu: 895120123.