Kompleksowa kontrola w szpitalu w Dobrym Mieście

03.01.2014
Starosta olsztyński zarządził kompleksową kontrolę w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście. To pokłosie zarzutów, jakie wystosowali wobec dyrekcji dobromiejskiej placówki pracownicy szpitala. Kontrola rozpoczyna się we wtorek 10 grudnia. Jednocześnie starosta urlopował do końca grudnia, na czas wyjaśnienia sprawy, obecną dyrektor szpitala.

Zarzuty dotyczą szerokiego katalogu spraw związanych m.in. z prowadzeniem szpitala i kwestią stosunków interpersonalnych wewnątrz placówki. Kontrola rozpoczyna się we wtorek 10 grudnia. Jednocześnie starosta urlopował do końca grudnia, na czas wyjaśnienia sprawy, obecną dyrektor szpitala. Funkcjonowanie placówki odbywa się w normalnym trybie, a szpitalem kieruje obecnie zastępca dyrektora ds. leczniczych.