wtorek, 12 Grudzień 2017 , imieniny obchodzą: Dagmara, Aleksandra
dodaj do ulubionych

Warmia Warto!
kalendarz wydarzeń
szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Olsztynie

Plac Bema 5, 10-516, Olsztyn
tel.: 89 527 21 30
tel.: 89 521 05 19
fax: 89 527 24 14
starostwo@powiat-olsztynski.pl
Lądowisko w Gryźlinach
Tagi
Sonda

Co jest największym walorem Warmii?

Klub Sportowy Egida zdobył 49 medali

Klub Sportowy Egida zdobył 49 medali

W sobotę 14 października 2017 r. w CSiR w Ostródzie, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Północnej Taekwon-do. W zawodach wzięło udział blisko 160 zawodników z 14 klubów.

Klub Sportowy Egida reprezentowała grupa 37 zawodników, którzy rywalizowali w konkurencjach walk touch contact, soft stick – dla najmłodszych oraz walk semi contact i light contact dla starszych. Dodatkowo odbyły się konkurencje sprawnościowe takie jak techniki specjalne (skok dosiężny – trzeba trafić w ustawiony wysoko cel) oraz techniki szybkościowe (kopanie w tarcze na czas).

Sukcesy zawodników KS Egida:

Kadra – Trenerzy:

- Bartosz Zabłotny – 1 miejsce walki semi contact seniorzy – 180 cm, 2 miejsce Grand Champion kategoria OPEN.

- Wojciech Jarosz – 1 miejsce układy tradycyjne, 1 miejsce walki light contact – 66 kg,  3 miejsce walki semi contact seniorzy – 175 cm.

Sekcja Biskupiec – 14 zawodników:

Dzieci:

- Barbara Budek – 1 miejsce techniki szybkościowe, 2 miejsce walki soft stick – kategoria DZIECI 2010.

- Iga Pstrągowska – 1 miejsce walki soft stick, 3 miejsce techniki specjalne, 3 miejsce techniki szybkościowe – kategoria DZIECI 2010.

- Antonina Milewska – 1 miejsce techniki szybkościowe, 3 miejsce walki soft stick – kategoria DZIECI 2009.

- Weronika Jasińska – 1 miejsce techniki specjalne – kategoria DZIECI 7 LAT

- Wiktor Augustowski – 2 miejsce walki soft stick, 2 miejsce techniki szybkościowe, 3 miejsce techniki specjalne – kategoria DZIECI 2009.

- Wojciech Nowakowski – 2 miejsce techniki specjalne, 3 miejsce techniki szybkościowe – kategoria DZIECI 2008

- Wiktor Płotast – 3 miejsce techniki specjalne, 3 miejsce techniki szybkościowe – kategoria DZIECI 6 LAT.

- Przemysław Bąk – 3 miejsce techniki szybkościowe – kategoria DZIECI 7 LAT.

Seniorzy:

- Damian Rogucki – 1 miejsce walki light contact – kategoria + 84 kg

- Dorian Płoski – 3 miejsce walki semi contact – 185 cm oraz 3 miejsce walki light contact + 84 kg

- Grzegorz Mrozek – 3 miejsce walki semi contact + 185 cm.

Zawodnicy, którzy byli po za podium, a reprezentowali Klub: Maciej Witkowski, Filip Cegiełko, Milan Aszkiełowicz.

Sekcja Barczewo – 13 zawodników:

Dzieci:

- Marsel Castalano – 1 miejsce układy tradycyjne, 1 miejsce techniki szybkościowe, 2 miejsce walki soft stick – kategoria DZIECI + 9 lat.

- Wiktor Stańczak – 1 miejsce techniki specjalne, 1 miejsce walki soft stick, 3 miejsce układy tradycyjne – kategoria DZIECI 2009.

- Borys Zienkiewicz – 1 miejsce techniki szybkościowe, 1 miejsce techniki specjalne – kategoria DZIECI 6 LAT.

- Leila Castalano – 2 miejsce układy tradycyjne – kategoria DZIECI 2009.

- Wiktor Gulbiński – 3 miejsce walki touch contact, 3 miejsce walki soft stick – kategoria DZIECI +9 LAT

Młodzicy:

- Maja Staniszewska – 2 miejsce techniki specjalne, 3 miejsce techniki szybkościowe, 3 miejsce walki semi contact – kategoria młodzicy dziewczynki – 150 cm.

- Dominik Gręda – 2 miejsce techniki szybkościowe, 2 miejsce walki semi contact – 150 cm

- Kacper Kręciewski – 3 miejsce techniki szybkościowe – kategoria DZIECI

Juniorzy:

- Julia Bazylewicz – 3 miejsce walki light contact – kategoria juniorki – 65 kg.

Zawodnicy, którzy byli po za podium, a reprezentowali Klub: Tymon Krawczyk, Kacper Kręciewski , Bartosz Dubielecki, Szymon Gręda, Adam Bulik,

Sekcja Olsztynek – 4 zawodników:

Dzieci:

- Szymon Wilk – 2 miejsce techniki specjalne, 3 miejsce techniki szybkościowe – kategoria DZIECI + 8 LAT

Młodzicy:

- Mikołaj Młodkowski – 2 miejsce walki semi contact kategoria + 155 cm

Zawodnicy, którzy byli po za podium, a reprezentowali Klub: Magdalena Grabowska, Kacper Szczepański.

Sekcja Jeziorany – 4 zawodników:

Młodzicy:

- Aleksandra Kozioł – 3 miejsce walki touch contact, 3 miejsce techniki szybkościowe – kategoria młodzik dziewczynki – 150 cm

- Nikodem Klęczar – 3 miejsce techniki szybkościowe – kategoria młodzik – 150 cm

Zawodnicy, którzy byli po za podium, a reprezentowali Klub: Bartłomiej Grabas, Kacper Kostrupski.

W sumie Klub Sportowy Egida zdobył 49 medali (14 złotych, 13 srebrnych oraz 22 brązowe) co dało w klasyfikacji generalnej 2 miejsce.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Egida

image_pdfimage_print

Zobacz również:

sejmpuls_powiatu

99_locek_wiadomosci_z_gmin99_emapa99_locek_strategia98_banerek-rodzinaprojekty-unijneinwestycje powiatupsd_kloceku_pracy

98_OcRSO

remontyport-mazury

 

Copyright © 2013 Powiat Olsztyński     Kalendarz imprez | Mapa serwisu | Polityka plików Cookies | Kanał rss realizacja: strony www virtualmedia.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji