Dzień Edukacji Narodowej - 14 października

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom, dyrektorom oraz pracownikom administracyjnym placówek oświatowych na terenie powiatu olsztyńskiego.

Otwierając młode umysły na świat, wskazując możliwości i inspirując do poszukiwań, wpływają Państwo na przyszłość nie tylko swoich uczniów, ale całego społeczeństwa. Dziękujemy za zaangażowanie, cierpliwość i dbałość o wysoki poziom wiedzy, kultury i umiejętności społecznych młodego pokolenia.

Prosimy o przyjęcie życzeń niesłabnącego entuzjazmu do pracy z dziećmi i młodzieżą, uznania i zaufania ze strony uczniów oraz ich rodziców, stabilizacji zawodowej, a także sukcesów zawodowych i osobistych.

Starosta Olsztyński Małgorzata Chyziak i Przewodniczący Rady Powiatu w Olsztynie Jerzy Laskowski

96_nauczyciele--laurka