Dzień Dziecka w Gietrzwałdzie


Zabawy, gry, konkursy i wiele innych atrakcji czeka na wszystkie dzieci, które dotrą w niedzielę do Gietrzwałdu. Sanktuarium Maryjne po raz kolejny organizuje Dzień Dziecka u Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00 mszą świętą, którą poprowadzi znany z programu Ziarno ks. Łukasz Piórkowski. Starostwo Powiatowe wsparło finansowo organizację imprezy.

Po mszy św. rozpocznie się wielki festyn dla dzieci na łące przy źródełku. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji: dmuchane zamki, zjeżdżalnie, ściana wspinaczkowa, trampoliny, przejazdy quadem lub konno, mini zoo. Ale to nie wszystko, podczas festynu wylosowana zostanie wycieczka do Włoch! Dzień Dziecka w Gietrzwałdzie urozmaicą również występy artystyczne. Posłuchać będzie można wielu młodych talentów z Gietrzwałdu i okolic.

Męska część publiczności ucieszy się na wizytę specjalnego gościa – będzie nim znany w Polsce i na świecie olsztyński rajdowiec Krzysztof Hołowczyc. Aparaty fotograficzne bardzo się przydadzą. Zdjęcie z Mistrzem Europy w rajdach na pewno będzie wspaniałą pamiątką. Na zakończenie, po godz. 17.00 organizatorzy przygotowali koncert zespołu Kaczki z Nowej Paczki.

Podczas festynu dzieci będą mogły za darmo zjeść ciepły posiłek.

Taka zabawa tylko w Gietrzwałdzie! Start: niedziela (29 maja), godz. 11.00.

 

_