Cleo na scenie Kiermasu Warmińskiego

Nie macie pomysłu na weekend? Mamy propozycję! Wybierzcie się w niedzielę 6 września na Kiermas Warmiński do Brąswałdu. Na scenie wystąpią Cleo, Agnes Violin z pokazem laserowym oraz zagra folkowa Mitra. Będzie też część dożynkowa z konkursami.

To będzie jubileuszowa już dwudziesta edycja Kiermasu Warmińskiego. Wydarzenie odbędzie się na polanie nad Kanałem Łyny w Brąswałdzie. Na początek jednak msza święta w kościele w Brąswałdzie (godz. 12). Stąd barwny korowód przejdzie na miejsce imprezy. A tam same atrakcje! Na scenie pojawią się Warnijsko Kapela, orkiestra dęta, Warmianki, będzie też spektakl „Wesele po warmińsku”. Oczywiście nie zabraknie konkursów, smacznych dań na specjalnie stworzonych stanowiskach i kiermaszu rękodzieła tradycyjnego. W części koncertowej (od godz. 19)  zagra folkowa Mitra. Z pokazem laserowym i skrzypcami elektrycznymi pojawi się Agnes Violin, a wisienką na torcie będzie koncert Cleo.

Organizatorami Kiermasu są GOK Dywity i Gmina Dywity, a partnerami Powiat Olsztyński i Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich.

Ze względu na obostrzenia i panującą pandemię koronawirusa w wydarzeniu będzie mogło wziąć udział tylko 900 osób. Dlatego też trzeba najpierw zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie GOK:
www.gokdywity.eu/rejestracja lub jeśli zostaną wolne miejsca, to w dniu wydarzenia w punkcie rejestracyjnym w Brąswałdzie. Uwaga – obowiązywać będzie zakrywanie nosa i ust, dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu społecznego.

Clipboard01