Być albo nie być, oto jest pytanie

06.04.2016
„Być albo nie być, oto jest pytanie” - pod takim tytułem 4 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół w Dobrym Mieście odbyło się III Powiatowe Dyktando z Języka angielskiego. Patronem imprezy była starosta olsztyński Małgorzata Chyziak. W tym roku z okazji zbliżającej się 400. rocznicy śmierci Szekspira uczestnicy zmierzyli się z analizą jednego z najbardziej znanych dramatów tego twórcy, Hamletem.

Mistrzem Powiatu i posiadaczką pucharu została Aleksandra Włodkowska, uczennica Zespołu Szkół w Biskupcu, wyprzedzając Krzysztofa Górskiego z Zespołu Szkół w Dobrym Mieście oraz Katarzynę Aszkiełowicz z Zespołu Szkół w Biskupcu.

Laureaci i finaliści konkursu otrzymali nagrody przekazane przez patrona metodycznego dyktanda, wydawnictwo Pearson oraz Starostwo Powiatowe w Olsztynie. Gratulujemy!

Poniżej fotorelacja z wydarzenia.