Dzieci odebrały dyplomy od starosty

20.12.2016
6 dzieci odebrało nagrody i wyróżnienia od Starosty Olsztyńskiego Małgorzaty Chyziak za najlepsze prace, które zwyciężyły w konkursie plastycznym „Bezpieczny i widoczny na drodze”. Spotkanie odbyło się 20 grudnia w Sali Zarządu starostwa i przebiegało w iście świątecznym nastroju.

Starosta serdecznie przywitała laureatów i podziękowała wszystkim za przybycie. Pytała dzieci jak wyglądają w ich domach przygotowania do świąt, jakie potrawy wigilijne lubią najbardziej i czy napisały już listy do św. Mikołaja. Rozmawiali także o świątecznej przerwie od nauki i sportach zimowych.

Na koniec złożyła wszystkim świąteczne życzenia. – Życzę Wam wszystkim wesołych, zdrowych i pogodnych świąt, spełnienia marzeń, udanego wypoczynku i wszystkiego dobrego w nowym roku.

Poniżej fotorelacja ze spotkania.