poniedziałek, 24 Lipiec 2017 , imieniny obchodzą: Kinga, Krystyna
dodaj do ulubionych

Warmia Warto!
kalendarz wydarzeń
szybki kontakt

Starostwo Powiatowe w Olsztynie

Plac Bema 5, 10-516, Olsztyn
tel.: 89 527 21 30
tel.: 89 521 05 19
fax: 89 527 24 14
starostwo@powiat-olsztynski.pl
Lądowisko w Gryźlinach
Tagi
Sonda

Co jest największym walorem Warmii?

25 lat PSP – Konkurs plastyczny

25 lat PSP – Konkurs plastyczny

Aż 143 prace nadesłały dzieci i młodzież ze szkół i placówek powiatu olsztyńskiego na XIX edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

Głównym zadaniem konkursu jest ukazanie strażaków jako funkcjonariuszy służącym na co dzień drugiemu człowiekowi oraz codziennych działań ratowniczo-gaśniczych.

– Jak co roku dostaliśmy wiele prac, a ich poziom był bardzo wysoki, dlatego mieliśmy duży problem kogo nagrodzić. Niestety nie wszystkie spełniały wymogi merytoryczne – mówił Krzysztof Matys, jeden z członków komisji konkursowej. – Życzymy powodzenie w dalszych etapach konkursu, na szczeblu wojewódzkim i centralnym.

Nagrody za zwycięstwo w etapie powiatowym wręczył Zbigniew Załuski, dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego powiatu olsztyńskiego. Wyniki szczebla wojewódzkiego poznamy po 10 maja.

Prace ocenione zostały w 3 kategoriach wiekowych: 6-9 lat, 10-13 i od 14 do 18 roku życia.

I grupa – autorzy prac w wieku od 6 do 9 lat:

I miejsce – Mikołaj Walentynowicz ze Szkoły Podstawowej w Spręcowie (gm. Dywity)

II miejsce – Wiktoria Sowa z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie

III miejsce – Zofia Rudol ze Szkoły Podstawowej w Spręcowie (gm. Dywity)

Wyróżnione zostały Zofia Kurywczak z Niepublicznego Zespołu Szkół i Placówek w Wipsowie (gm. Barczewo) oraz Aleksandra Haponik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie.

II grupa – autorzy prac w wieku od 10 do 13 lat:

I miejsce – Małgorzata Kochańska z Zespołu Szkół w Tuławkach (gm. Dywity)

II miejsce – Julia Kaczyńska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Purdzie

III miejsce – Julia Łukaszewicz ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dobrym Mieście

Wyróżnienia otrzymali Bartosz Kołakowski i Paweł Czerwiński, uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Waplewie (gm. Olsztynek).

III grupa – autorzy prac w wieku od 14 do nieukończonego 18 roku życia:

I miejsce – Zuzanna Gilewska z Gimnazjum im. Seweryna Pieniężnego w Jezioranach

II miejsce – Oliwia Tracz z Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Olsztynku

III miejsce – Oliwia Sakowska z Zespołu Szkół w Tuławkach, (gm. Dywity)

image_pdfimage_print
25 / 04 / 2017

Zobacz również:

Otwarty Konkurs Ofert

Otwarty Konkurs Ofert

24 / 07 / 2017
Utrudnienia w ruchu

Utrudnienia w ruchu

18 / 07 / 2017

sejmpuls_powiatu

99_locek_wiadomosci_z_gmin99_emapa99_locek_strategia98_banerek-rodzinaprojekty-unijneinwestycje powiatupsd_kloceku_pracy

98_OcRSO

remonty

 

Copyright © 2013 Powiat Olsztyński     Kalendarz imprez | Mapa serwisu | Polityka plików Cookies | Kanał rss realizacja: strony www virtualmedia.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zaakceptuj cookies Więcej informacji