Wyróżnione pielęgniarki z powiatu

Dorota Pawłowska z Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dywitach,Edyta Skolmowska - dyrektor Powiatowego Szpitala Pomocy Maltańskiej w Barczewie, Grażyna Rydzanowska - pielęgniarka koordynująca w Oddziale Pediatrii i Alergologii Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu i Jadwiga Piotrowicz z Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście - to pielęgniarki z powiatu olsztyńskiego, które zostały wyróżnione przez Starostę Olsztyńskiego Małgorzatę Chyziak z okazji uroczystości 25-lecia samorządu pielęgniarek i położnych regionu Warmii i Mazur.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 października, Przewodnicząca Rady Powiatu w Olsztynie Alicja Wąsik wręczyła laureatkom okolicznościowe adresy i pamiątkowe obrazy z grafikami Elżbiety Bonieckiej-Milowicz. - W podziękowaniu za wieloletnią wzorową pracę  w służbie drugiemu człowiekowi, zaangażowanie – zarówno w wypełnianie obowiązków służbowych, jak i działalność społeczną, a także etyczną postawę zawodową - przytoczyła treść adresu Alicja Wąsik. Przewodnicząca złożyła także na ręce szefowej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych Marii Danielewicz życzenia dla całej społeczności pielęgniarskiej.

Wyróżnionym paniom serdecznie gratulujemy. Wszystkim pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym, a w szczególności tym z powiatu olsztyńskiego, dziękujemy za wielkie zaangażowanie i oddanie swej pracy, szacunek do drugiego człowieka i troskę, z jaką opiekują się pacjentami. Życzymy satysfakcji zawodowej, siły i energii do dalszej pracy, która oby zawsze była doceniana i właściwie wynagradzana, a w życiu prywatnym wielu radości, uśmiechu i spełnienia marzeń.

DSC02520 DSC02523  DSC02526