Zaproszenie na Targi "NGO na TOPie"

10.07.2012
Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza organizacje pozarządowe z terenu miasta Olsztyna i powiatu olsztyńskiego do zaprezentowania się na Targach Organizacji Pozarządowych - „NGO na TOPie”, które odbędą się podczas festynu sportowo-integracyjnego „Przywróćmy Blask Stadionowi Leśnemu”.

_

Preferujemy organizacje, które zaprezentują się w sposób aktywny, poprzez warsztaty, animacje, pokazy lub konkursy.

Termin: 5 sierpnia 2012 Miejsce: Stadion Leśny w Olsztynie

Szczegółowy program festynu wkrótce na www.ocop.olsztyn.pl Organizatorzy zapewniają miejsce na materiały promocyjne oraz miejsca siedzące w ograniczonej ilości. Decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych zwrotnym mailem do dnia 30 lipca 2012.
Ilość miejsc ograniczona. W sytuacji większej ilości zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie możliwość doboru uczestników. Dojazd na targi we własnym zakresie.

Prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego, któty jest dostępny na stronie www.ocop.olsztyn.pl drogą e-mail na adres: sekretariat.ocop@gmail.com do dnia 26.07.2012.

Kontakt: Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Tarasa Szewczenki 1, 10-274 Olsztyn tel. 503-68-05-00, e-mail: sekretariat.ocop@gmail.com

Organizatorzy:Związek Stowarzyszeń "Razem w Olsztynie"
Fundacja "Inicjatywa Kobiet Aktywnych" FIKA
Rada Organizacji Pozarządowych Miasta Olsztyna

Targi NGO na TOPie są współorganizowane w ramach projektu „Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych" realizowanego przy współudziale finansowym Gminy Olsztyn oraz projektu "W kierunku profesjonalizacji" współfinansowanego przez Powiat Olsztyński.